Інформація щодо видачі паспортів.


Інформація щодо видачі паспортів.
 Тільки після надходження смс-повідомлення з текстом:
«Відправник: CNAP-OMR
Текст повідомлення: Ваша заявка № ХХХХХ оброблена»,
паспорт громадянина України у вигляді ID картки та паспорт громадянина України для виїзду закордон  можливо отримати з понеділка по четвер з 15.00 до 16.00 години у приміщенні Центру надання адміністративних послуг, за адресою пр. Соборний, 59 (приміщення міської ради), каб. 110.
   Також звертаємо Вашу увагу на те, що якщо громадянин не отримав оформлений паспорт протягом одного місяця з дня його надходження до ЦНАП, він буде повернутий до Олександрійського МВ УДМС України в Кіровоградській області, що знаходиться за адресою:  м. Олександрія, вул. 6го Грудня, 49.
Примітка:
  • для отримання паспорта громадянина України у вигляді ID картки по досягненню 14-річного віку та по непридатності необхідно при собі мати дві заповнені відомості про реєстрацію місця проживання особи;
  • для отримання паспорта громадянина України у вигляді ID картки у зв’язку зі зміною інформації, внесеної до паспорта (зміна прізвища) необхідно при собі мати  три заповнені відомості про реєстрацію місця проживання особи та два талона зняття з реєстрації місця проживання.


Важливо! Отримати поспорт можливо лише особисто.