Нова послуга в ЦНАПі


Нова послуга в ЦНАПі
За ініціативи міського голови Степана Цапюка з листопада 2018 року в ЦНАПі введено в роботу «Реєстр громади м. Олександрії», основна мета якого, це спрощення процедури нарахування субсидій, соціальних допомог та ін.. Громадяни, які користуються житловими субсидіями та рядом соціальних допомог після включення інформації про себе до вищезазначеного Реєстру не треба буде особисто звертатися за довідкою про склад сім’ї або про місце проживання, необхідні дані автоматично передаватимуться управлінню праці та соціального захисту населення.
З жовтня 2019 року в ЦНАПі введено нову послугу «Надання інформації про склад зареєстрованих осіб за адресою», дана послуга надається адміністраторами ЦНАПу за умови  якщо  всі зареєстровані особи, за відповідною адресою, включені до Реєстру громади м. Олександрії. Дана довідка формується на протязі 10 календарних днів за умови першого звернення до ЦНАПу.
Для внесення себе та членів своєї сім’ї до Реєстру необхідно звернутись до ЦНАПу з такими документами:
  • паспорт громадянина України, посвідка на постійне або тимчасове проживання;
  • свідоцтво про народження (для дітей до 14 років);
  • домова книга (для приватного сектору) або форма 16 (для багатоквартирних будинків).
Центр надання адміністративних послуг м. Олександрія  працює з понеділка до четверга – з 08:00 год. по 17:00 год, в п’ятницю – з 08:00 год. по 15:30 год., без перерви на обід.
Телефони для довідок: (05235) 7-12-51, моб.: 068-27-85-727.