ЦНАП міста Олександрії спрощує надання послуг


ЦНАП міста Олександрії спрощує надання послуг
           Центр надання адміністративних послуг запрошує жителів міста для включення в Реєстр громади м. Олександрії. Актуальна інформація про осіб, які внесені до Реєстру, спрощує оформлення субсидії, соціальної допомоги та довідки про місце реєстрації проживання, оскільки документообіг між управліннями та надавачами послуг здійснюється електронним шляхом.

       Для отримання послуги необхідний наступний перелік документів:

  • заява формується адміністратором під час прийому;
  • паспорт громадянина України або свідоцтво про народження для осіб молодше 14 років для всіх громадян, які зареєстровані за даною адресою;
  • будинкова книга для приватного сектору;
  • технічний паспорт житлового будинку у випадку, коли одне домоволодіння має двоє або більше власників;
  • картка ф-16 для багатоквартирних будинків.

Копії звіряються з оригіналами документів.

Також послугу можна оформити онлайн, не виходячи з дому. Для цього необхідно бути зареєстрованим на сайті ЦНАПу м. Олександрії, в розділі ONLINE-послуги замовити полугу 14-11 «Внесення інформації про особу до Реєстру громади м. Олександрії» та заповнити онлайн звернення.

Сьогодні в Реєстрі уже близько 30 тисяч осіб, які мають можливість отримати в ЦНАПі довідку про реєстрацію місця проживання за 10 хвилин та оформити соціальні виплати, подавши лише заяву до управління праці і соціального захисту населення.

          Звернутися до ЦНАПу можна за адресою: м.Олександрія, пр. Соборний, 59 (міська рада), І поверх. Час роботи: з 8:00 до 17:00 год без перерви. Телефон для довідок: 068-27-857-27, 7-38-57.