Відбулися навчання з проведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних


Відбулися навчання з проведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних
21 квітня в міській раді відбулося навчання посадових осіб, на яких покладено обов’язок по веденню військового обліку. Дані заходи здійснюються з метою належної організації ведення відповідного обліку призовників і військовозобов’язаних та проведення їх своєчасного бронювання.
Разом з військовим комісаром Олександрійського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковником Олександром Балабухою заняття вели начальник відділення призову Валерій Пащенко, офіцер відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Наталія Яблонська, начальник відділу оборонної і мобілізаційної роботи Володимир Ганжа і начальник управління дозвільно-погоджувальних процедур та адміністративних послуг Світлана Яременко.
Участь у навчанні взяли старости селища і сіл Олександрійської територіальної громади, а також керівники структурних підрозділів, на яких розпорядженням міського голови Сергія Кузьменка покладені відповідні обов’язки.
У ході заняття були розглянуті ключові моменти ведення військового обліку, проаналізовано його типові помилки, розглянуто процес реєстрації місця проживання військовозобов’язаних та призовників. Окрім того, присутніх ознайомили із заходами безпеки і вимогами щодо використання технічних засобів обробки персональних даних громадян та конфіденційної інформації.