З 1 червня ЦНАП м.Олександрії починає прийом документів на житлові субсидії


З 1 червня ЦНАП м.Олександрії починає прийом документів на житлові субсидії
Центр надання адміністративних послуг м.Олександрії з минулого року займається питанням організації надання соціальних послуг через Центр.
За інформацією начальника управління дозвільно-погоджувальних процедур Світлани Яременко, з 1 березня ЦНАП отримав доступ до програми «Соціальна громада» і працівники уже мають можливість опрацьовувати звернення громадян через відповідний модуль Мінсоцполітики.
Громадянам відомо, що змінилися умови надання житлових субсидій і тепер заяви та декларації будуть подаватися через центри адмінпослуг. Але законодавством передбачено, що звернення громадян можуть надходити і в паперовому вигляді поштою на адресу управління соціального захисту населення. Це дає можливість полегшити умови звернення громадян, пришвидшити подання заяв і зменшує черги до ЦНАПу.
На даний час працівники ЦНАПу приймають громадян в управлінні соцзахисту по вул. Шевченка, 109. Прийом проводять 3 спеціалісти за напрямками прийому документів на державні допомоги, пільги і субсидії. Наразі заяви на житлові субсидії приймаються в паперовому вигляді.
Прийом документів за новими зразками розпочався із 17 травня. А з 1 червня відповідні послуги будуть надаватися безпосередньо в ЦНАПі.
На сьогодні черги на подачу документів великі, тож Світлана Яременко звертається до жителів, які можуть самостійно заповнити декларацію, подати документ поштою на управління соцзахисту. Бланки можна придбати в точці продажу канцтоварів у ЦНАПі, у типографіях, або скачати з сайту Мінсоцполітики.
У ЦНАПі щопонеділка буде відкриватися електронна черга на наступний тиждень. Наразі уже відкрита черга на наступні три тижні. Також будуть відкриватися черги на поточні тижні для людей, які звертаються за оформленням державних допомог.
Нагадаємо, що на оформлення «літніх» субсидій громадяни можуть подавати документи з травня по вересень, при цьому субсидія буде нараховуватися з травня.