Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії


На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.
Тобто тут можуть швидко зареєструватися як громадяни, так і благодійники. Для зручності останніх передбачена можливість фільтрування замовлень. Наприклад, меценати можуть обрати область, місто, категорію товару, кому допомогти – фізичній чи юридичній особі.
Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки. Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь-якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 грн.  Реципієнт допомоги отримує смс з кодом. Далі він самостійно відвідує один із магазинів, обираючи товар з тих категорій, що були вказані в заявці, та показує або диктує код, отриманий в смс-повідомленні.
Допомога з рук в руки – це допомога, що доставляється самостійно благодійником або поштовим оператором.
єДопомога доступна за посиланням: https://social.edopomoga.gov.ua
Розробили платформу Міністерство соціальної політики разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Швеції.