ЦНАП відновлює послугу реєстрації місця проживання


Згідно постанови Кабінету міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 "Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад" ЦНАП відновлює реєстрацію місця проживання для мешканців Олександрійської територіальної громади.
Необхідні документи:
- Заява про реєстрацію місця проживання (формується адміністратором під час прийому);
- паспортний документ особи (оригінал та копія (паспорт громадянина України / ID картка з витягом з демографічного реєстру (довідка форми 13), тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист));
- ідентифікаційний код;
- документ про сплату адміністративного збору;
- документ, що підтверджує право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи (оригінал та копія);
- військовий квиток або посвідчення про приписку(оригінал та копія);
- домова книга (для приватного сектору);
- паспорт громадянина України або інший документ підтверджуючий особу (оригінал та копія), як власника житла.
У разі подання заяви законним представником додатково подаються:
- Довіреність уповноваженої особи;
- документ, що посвідчує особу та копія (паспорт громадянина України/інші документи).
УВАГА!
Згідно з Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу» чоловікам у віці до 60 років, які мають намір змінити місце реєстрації проживання, необхідно спочатку звернутися до військкомату для відмітки про взяття на облік/зняття з обліку.
Прийом громадян ведеться за талонами. Запис в чергу здійснюється на рецепції ЦНАПу або онлайн в електронну чергу на офіційному сайті ЦНАП, або за допомогою Viber чат-боту.
Телефони для довідок: 0800-40-44-45, 068-278-57-27, (05235) 7-12-51.