Актуальна інформація щодо отримання довідки про реєстрацію місця проживання


Актуальна інформація щодо отримання довідки про реєстрацію місця проживання
Відповідно до п.27, п.35 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2001 №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» в переліку документів для отримання таких видів соціальних допомог як: допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога на дітей одиноким матерям зазначена необхідність подання довідки про реєстрацію місця проживання особи. У зв’язку з актуальністю такої довідки надаємо роз’яснення по її отриманню.  
Для оформлення довідки про реєстрацію місця проживання особи, громадянам необхідно звертатись до Центру надання адміністративних послуг м. Олександрії: каб.101-102,пн-чт з 8.00 до 17.00, пт з 8.00 до 15.30, без перерви на обід.
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:
  1. Заява на отримання  довідки (формується під час прийому документів).
  2. Оригінал і копія документа, до якого внесено відомості про місце проживання або місце перебування особи (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне місце проживання, посвідка на тимчасове проживання посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні), який повертається після прийняття документів.
  3. Оригінал і копія свідоцтва про народження дитини ( у разі отримання довідки про реєстрацію місця проживання на дитину віком до 16-ти років(за відсутності паспорта)), яке повертається після прийняття документів.
  4. Оригінал і копія форми 16 (для тих хто проживає у квартирі) або домової книги (для тих хто проживає у приватному будинку).

ВАЖЛИВО! Для дітей віком до 16-ти років таку довідку замовляє один із батьків, з ким зареєстрована дитина.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга: протягом трьох-п’яти календарних днів з дня подання запиту.

Послуга надається безоплатно.

Також нагадуємо, що дану довідку ви можете замовити онлайн на нашому сайті, перейшовши за посиланням.