Колектив Центру надання адміністративних послуг м. Олександрії щиро вітає Вас з Днем знань!


Колектив Центру надання адміністративних послуг м. Олександрії щиро вітає Вас з Днем знань!
Колектив Центру надання адміністративних послуг м. Олександрії щиро вітає Вас з Днем знань – справжнім святом мудрості,  доброти, натхнення та нових відкриттів. Нехай цей рік принесе нові здобутки та буде багатим на творчі плани та ідеї!
Також нагадуємо, що паспорт громадянина України згідно чинного законодавства тепер отримують у 14 років! Паспорт виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.
Для оформлення паспорта громадянина України по досягненню 14-річного віку необхідно звернутися особисто громадянином до ЦНАП м. Олександрії або до Олександрійського міського відділу Управління Державної міграційної служби України у Кіровоградській області з відповідними документами:
  • Свідоцтво про народження (оригінал та копія);
  • Довідка про реєстрацію місця проживання особи – Додаток  13 (оригінал та копія);;
  • Паспорт громадянина України обох з батьків (оригінали та копії);
  • У разі, якщо на момент народження дитини хоча б один з її батьків не був громадянином України, разом з основним переліком документів необхідно надати Довідку про реєстрацію особи (дитини) громадянином України
  • Документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації (за наявності таких документів): свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, свідоцтво про зміну імені (оригінал та копія)
  • Довідка про присвоєння РНОКПП (ідентифікаційний номер) або повідомлення про відмову від його прийняття (оригінал та копія).