Опис послуги

Код
19-32
Назва
Рішення про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов
Строк надання
30 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

 • Заява встановленого зразка.
 • Копії паспортів заявника та членів його сім’ї. При поданні копії паспорта громадянина України у формі ID-картки необхідно долучити копію довідки про реєстрацію місця проживання особи та довідки з попереднього місця проживання для підтвердження терміну реєстрації місця проживання у м. Олександрія, необхідного для зарахування на квартирний облік.\
 • Копія нотаріально посвідченої довіреності, яка дає право представляти інтереси заявника та членів його сім’ї.
 • Копії документів, що дають право представляти інтереси обмежено дієздатних або недієздатних громадян.
 • Копії довідок про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника та членів його сім’ї.
 • Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом (за необхідності: свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, тощо).
 • Довідки про реєстрацію місця проживання громадянина, який подає заяву, та членів його сім’ї (додаток 13).
 • Довідки з місця роботи/навчання (обов’язково в довідці повинно бути зазначено, чи особа перебуває/не перебуває на квартирному обліку за місцем роботи), копія документу, який підтверджує статус фізичної особи-підприємця.
 • Інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта на заявника та членів його сім’ї (у разі, якщо заявник – один з подружжя, за відсутності документа про розірвання шлюбу, інформаційні довідки подаються на обох з подружжя).
 • Довідки з КП «Міжміське бюро технічної інвентаризації» по житловим об’єктам за попередніми місцями реєстрації проживання заявника та членів його сім’ї.
 • Документи, які підтверджують наявність у громадянина підстав для взяття на квартирний облік (на вибір: копія* технічного паспорту (довідка підтвердження з КП «КМБТІ» про технічні параметри житла)/копія*рішення про невідповідність санітарно-технічним вимогам/копія* договору піднайму / копія* договору найму (оренди) / оригінал медичного висновку форми № 3 ЛКК / тощо).
 • Копії документів, які підтверджують право на пільги, якщо особа, яка стає на квартирний облік, має право на пільги.
 • Заява про наявність / відсутність житлового будинку / квартири / кімнати у гуртожитку (або їх частини) на праві приватної власності у заявника та членів його сім’ї.
 • Заява про здійснення / не здійснення правочинів щодо відчуження на праві приватної власності житлового будинку / квартири / кімнати у гуртожитку (або їх частини) протягом останніх 5 років.
 • Клопотання служби у справах дітей, документи про місце походження(місце проживання до встановлення опіки, піклування, влаштування в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, заклади для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування) дитини та наявність житла на праві власності / користування (для дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). 16. Довідка про надання /ненадання на праві користування житла (з правом на приватизацію) за всіма місцями проходження служби на території України (для військовослужбовців). Копії документів завіряються особистим підписом заявника (членів його сім’ї), зазначаються ініціали та прізвище, надпис «Згідно з оригіналом» та дата засвідчення копії.

Примітка: копії звіряються з оригіналами.

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП